« Ožujak 2021 »

2020. godina: negativan test – pozitivna sjećanja

• učenici 1. A razreda •

Jakov: „Shvatio sam da ću naučiti nova slova i upoznati nove prijatelje.“

Ana: „Veselila sam se vidjeti napokon prijatelje i iznenadila sam se kako je škola lijepa.“

Lana: „Lijep mi je bio prvi dan škole.“

Karla: „Pamtim prvi dan škole, sladoled i crtanje.“

Lana: „Prvi put sam vidjela školu i upoznala sam učiteljicu.“

Dora: „Drugi dan škole sam shvatila da je produženi boravak zanimljiv i bilo mi je lijepo.“

Ida: „Svidjelo mi se kad smo prvi put ušli u razred i vidjeli kako je lijep i kada smo pjevali Kad si sretan ispred škole.“

Marin: „Upoznao sam nove prijatelje, one s kojima nisam išao u vrtić.“

Stjepan: „Sretan sam jer imam tako dobru učiteljicu.“

Leon: „Naučio sam slova i brojeve.“

Željana: „Vidjela sam kako je škola lijepa.“

učiteljica Ivana: „Iako je ova školska godina vrlo neobična, pokušala sam se ne opterećivati previše negativnim vijestima, nego se posvetiti upoznavanju svojih đaka prvaka i podučiti ih, uz slova i brojeve, onim ljudskim kvalitetama i stavovima, kako bi se jednoga dana mogli „izgraditi“ u dobre ljude.“

Zimski odmor za učenike počinje 24. prosinca 2020. godine i traje do 15. siječnja 2021. godine, s tim da nastava počinje 18.           siječnja 2021. godine.

OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA
Autor: Kristina Rajković, 15. 1. 2021.

Prema Odluci  Župana Zagrebačke županije nastava u drugom polugodištu će se odvijati na slijedeći način (Odluka u prilogu)

Drugo polugodište počinje 18. siječnja 2021. godine.

Za učenike od 1. do 4. razreda nastava će se odvijati u školi prema ustaljenom rasporedu, u smjenama.

Za jutarnju smjenu nastava počinje u 7,45 sati, a za popodnevnu u 12,45 sati.

Učenici moraju doći pred školu 10 minuta ranije.

Učenici svih razreda ulaze na glavni ulaz u školu. Pred školom će ih čekati učiteljice koje će ih uputiti gdje moraju stajati prije ulaska u školu. Obzirom na epidemiološku situaciju važno je da učenici pred školom drže socijalnu distancu kao i u prvom polugodištu.

Prvi tjedan nastave u drugom polugodištu učenici 2. i 4. razreda su u jutarnjoj smjeni, a učenici 1. i 3. razreda u popodnevnoj smjeni.

Zbog nove ugroze potresom učenici ne moraju nositi u školu papuče nego će boraviti u učionicama u obući u kojoj su došli. Jakne  će također nositi u učionice sa sobom stoga vas molimo da pripazite na čistoću obuće te da djeci obavezno u jaknu stavite i rezervnu zaštitnu masku.

Raspored za učenike u produženom boravku ostaje isti kao i u prvom polugodištu. Učenici produženog boravka također u školi borave u obući u kojoj su došli i sa sobom u učionice nose i jakne. Obzirom na to da su učenici u školi dulje vrijeme molimo roditelje da svojoj djeci u torbe stave dodatni par obuće (npr. tenisice i sl.).

MOLIMO RODITELJE DA ZBOG NOVONASTALE UGROZE POTRESOM BUDU STALNO DOSTUPNI UČITELJICAMA SVOJE DJECE!

Za učenike od 5. do 8. razreda nastava će se odvijati on line preko Teamsa u realnom vremenu i po ustaljenom rasporedu.

Prvi tjedan nastave u drugom polugodištu učenici 6. i 8. razreda su u jutarnjoj smjeni, a učenici 5. i 7. razreda u popodnevnoj smjeni po zelenom rasporedu.

Učenici Glazbenog odjela nastavu u drugom polugodištu pohađaju on line prema dogovoru sa svojim učiteljima.

Pazite na sebe i svoje bližnje!

Ostanimo odgovorni!

Ravnateljica Vlatka Koletić, prof.