Datum objave: 19. studenoga 2024.

Svečani koncert Glazbenog odjela

U srijedu 13. studenog, Glazbeni odjel proslavio je 57 godina od osnutka glazbenog obrazovanja na području Ivanić-Grada te punih 10 godina kao odjel u OŠ Stjepana Basaričeka. Tim povodom, u maloj sali POU održan je Svečani koncert na kojem su nastupili trenutni učenici glazbenog odjela (Tena Matković – flauta, Gloria Jelača – gitara, Chiara Bobić – klavir, Martin Doželenčić – harmonika, Matej Kruljac – gitara), no i bivši đaci koji se i dan danas bave klasičnom glazbom (Tena Begović – flauta, Matilda Matković – violina, Josip Rudelić – flauta, Ana Tutić – flauta, Lucija Kašnar – klavir, Lucija Družinec – flauta, Roland Grlica – klavir). Koncertu su prisustvovale i bivše profesorice Nada Dukarić i Branka Bubalo Paliska. 

Foto-galerija!

Pročitajte još

OBAVIJEST UČENICIMA

Dana 12. lipnja 2026.  završava redovna nastava u ovoj školskoj godini. Učenicima će biti podijeljene svjedodžbe:  8. razred - 25.6.2026. (četvrtak) – 10,00, 6. razred glazbenih odjela - 25.6.2026. (četvrtak) u 12,00 sati  Ostalim učenicima svjedodžbe...

Obilježavanje Dana škole

Obilježavanje Dana škole

Dan škole obilježen je 9.6. prigodnim programom u kojem su sudjelovali učenici i učitelji. Posjetitelji su imali priliku uživati u glazbenim, plesnim i dramskim nastupima. Događanje je proteklo u veselom i ugodnom ozračju, a svi prisutni proveli su zajedničke trenutke...

Skip to content