https://library.foi.hr/lib/
KATALOG KNJIŽNICE I UPUTSTVA ZA PRETRAŽIVANJE
https://www.zzjz-zz.hr/kontakti/sluzba-za-skolsku-i-sveucilisnu-medicinu/
https://www.zzjz-zz.hr/nova-tv-zdravlje-na-kvadrat/
Ova web stranica koristi kolačiće (eng.cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Više informacija o tome možete pronaći u
Pravilniku o zaštiti podataka.
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
SLAP
JA SAM SLAP.
VOLIM KAD ME GLEDAJU LJUDI.
GLASAN SAM I BRZ.
VOLIM GLEDATI ŽIVOTINJE DOK IZ MENE PIJU ČISTU I BISTRU VODU.
ROKO MILJAN, 1.b
OCEAN
JA SAM OCEAN.
STAR SAM I MIRAN.
VALOVIT SAM.
SKRIVAM MNOGO TAJNI.
SARA SAKAČ, 1.b
POTOK
JA SAM POTOK.
VOLIM KADA ŽIVOTINJE DOLAZE PITI IZ MENE.
SRETNA SAM, JER SAM ČISTA.
VOLIM SE IGRATI S RIBAMA.
IVONA GAJČEVIĆ, 1.b
MORE
JA SAM MORE.
DUBOK SAM.
STAR SAM I VELIK.
VOLIM LJUDE I DJECU KOJA SE KUPAJU U MENI.
ANTE ŠKARICA, 1.b
KIŠA
JA SAM KIŠA.
SLOBODNA SAM KAO PTICA.
PUTUJEM OBLACIMA.
PONEKAD SAM SITNA I TIHA, A PONEKAD KRUPNA I GLASNA.
VOLIM SVIRATI PO PROZORIMA.
STELLA PLAHUTAR, 1.b
VODA U ČAŠI
JA SAM VODA U ČAŠI.
LJUDI ME PIJU.
PITKA SAM I ZDRAVA.
FINIJA OD SOKA.
VOLIM DA ME UZMU.
NOA BUDAK, 1.b
Nastava u školskoj godini 2023./2024. započinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine.
Prvo polugodište traje od 4. rujna do 22. prosinca 2023., a drugo od 8. siječnja do 21. lipnja 2024. godine.
KOMISIJSKI ISPITI 17.06. 2015.
U nastavku pročitajte raspored ispita:
HARMONIKA
08.30 – 09.30 II.razred : Matija Ivanković
Nikola Kranjčina
III.razred : Monika Brajko
IV.razred : Vilim Đura
Karlo Kranjčina
Maja Mandić
Ana Matković
V.razred : Gabriel Jurički
--------------------------------------------------------------------------------------------
SOLFEGGIO
II. RAZRED : 09.30 – 09.45 Matija Ivanković
Nikola Kranjčina
Lina Beg
10.15 – 10.30 Katja Sloup
Barbara Šafran
Larisa Šaran
09.45 – 10.00 Vid Bukal
Laurent Curi
Luigi Curi
10.00 – 10.15 Kristina Čolić
Karla Halilović
Mirna Obad
Gloria Petrlić
10.30 – 10.45 Katarina Šatović
Ines Tomić
Daniel Ozvačić
Nela Vulinec
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV. RAZRED : 10.45 – 11.00 Vilim Đura
Karlo Kranjčina
Maja Mandić
Ana Matković
11.00 – 11.15 Nera Bujak
Nives Dijanić Gavranović
Lana Batinić
11.15 – 11.30 Mateo Huđin
Lucija Kondres
Ivamarija Moćan
11.30 – 11.45 Matilda Matković
Emma Pečenko
Petra Sporiš
11.45 – 12.00 Emma Filipović
Klara Rodeš
Josip Rudelić
PAUZA 12.00 – 12.30
12.30 – 12.45 Amber Rukavina
Marija Sušac
Lucija Kašnar
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VI. RAZRED : 12.45 – 13.00 Barbara Božić
Philip Tin Čičak
Lucija Tomić
13.00 – 13.15 Ana Lorena Rukavina
Lara Pavlek
Marija Vukošić
Mario Vuković
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Članovi komisije: Jasmina Jelovčan Bilbija, prof.
Marko Vukmirović, prof.
Romana Farkaš, prof.