preskoči na sadržaj

Osnovna škola Stjepana Basaričeka Ivanić Grad

Login
Pravilnik o kućnom redu

        

Priloženi dokumenti:
Pravilnik o kucnom redu.pdf

DAN ŠKOLE 2022./2023.

       

           Klikom na sliku otvara se galerija!

Priloženi dokumenti:
PROGRAM ZA DAN SKOLE.docx

ŠKOLSKI E_KUĆNI RED

Priloženi dokumenti:
Skolski e-kucni red.docx

KATALOG KNJIŽNICE

       

https://library.foi.hr/lib/index.php?B=873

KATALOG KNJIŽNICE I UPUTSTVA ZA PRETRAŽIVANJE

 

DAN ŠKOLE 2020_2021

    

(kliknite na sliku)

 

Priloženi dokumenti:
Trauma i kako se s njom nositi.pptx

BRINI O SEBI, BUDI DOBRO

             

MICROSOFT TEAMS

          

Priloženi dokumenti:
Microsoft-Teams-Ucenici.pdf

OFFICE365 ZA ŠKOLE

           

Priloženi dokumenti:
Office365 za skole.pdf

E-DNEVNIK!

           

ŠKOLA ZA ŽIVOT!

           

VAŽNO!

Ova web stranica koristi kolačiće (eng.cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Više informacija o tome možete pronaći u

Pravilniku o zaštiti podataka.

OBRAZOVANJE!

PRSTEN POTPORE-POMOĆNICI U NASTAVI

           

UNESCO Certifikate

       

Kalendar
« Svibanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

MREŽA MLADIH SAVJETNIKA

 

DISLAJKAM!

Tražilica
 

  

 

 

Arhiva dokumenata
Engineering for Kids

MALI PJESNICI

 

SLAP

JA SAM SLAP.

VOLIM KAD ME GLEDAJU LJUDI.

GLASAN SAM I BRZ.

VOLIM GLEDATI ŽIVOTINJE DOK IZ MENE PIJU ČISTU I BISTRU VODU.

ROKO MILJAN, 1.b

 

OCEAN

JA SAM OCEAN.

STAR SAM I MIRAN.

VALOVIT SAM.

SKRIVAM MNOGO TAJNI.

SARA SAKAČ, 1.b

 

POTOK

JA SAM POTOK.

VOLIM KADA ŽIVOTINJE DOLAZE PITI IZ MENE.

SRETNA SAM, JER SAM ČISTA.

VOLIM SE IGRATI S RIBAMA.

IVONA GAJČEVIĆ, 1.b

 

MORE

JA SAM MORE.

DUBOK SAM.

STAR SAM I VELIK.

VOLIM LJUDE I DJECU KOJA SE KUPAJU U MENI.

ANTE ŠKARICA, 1.b

 

KIŠA

JA SAM KIŠA.

SLOBODNA SAM KAO PTICA.

PUTUJEM OBLACIMA.

PONEKAD SAM SITNA I TIHA, A PONEKAD KRUPNA I GLASNA.

VOLIM SVIRATI PO PROZORIMA.

STELLA PLAHUTAR, 1.b

 

 

VODA U ČAŠI

JA SAM VODA U ČAŠI.

LJUDI ME PIJU.

PITKA SAM I ZDRAVA.

FINIJA OD SOKA.

VOLIM DA ME UZMU.

NOA BUDAK, 1.b

DABAR

ŠK.GOD.2023./2024.

Nastava u školskoj godini 2023./2024. započinje 4. rujna 2023. godine, a završava 21. lipnja 2024. godine.

Prvo polugodište traje od 4. rujna do 22. prosinca 2023., a drugo od 8. siječnja do 21. lipnja 2024. godine.

 

  • jesenski praznici za učenike počinju 30. listopada 2023. godine i traju do 1. studenoga 2023. godine, s tim da nastava počinje 2. studenoga 2023. godine.
  • prvi dio zimskih praznika za učenike počinje 27. prosinca 2023. godine i traje do 5. siječnja 2024. godine, s tim da nastava počinje 8. siječnja 2024. godine.
  • drugi dio zimskih praznika za učenike počinje 19. veljače 2024. godine i završava 23. veljače 2024. godine, s tim da nastava počinje 26. veljače 2024. godine.
  • proljetni praznici za učenike počinju 28. ožujka 2024. godine i završavaju 5. travnja 2024. godine, s tim da nastava počinje 8. travnja 2024. godine.

Završetak nastave je 21. lipnja 2024.

NAŠ GRAD

   

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 2. 2011.

Ukupno: 590842
Ovaj mjesec: 3667
Ovaj tjedan: 234
Danas: 62
Informacije 2023./2024.

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA S RODITELJIMA

Popodnevne informacije za roditelje održavat će se:

svaki prvi radni ponedjeljak, utorak i srijedu u mjesecu od 16.30 – 18.00 sati

 

  • prvo polugodište -  2., 3. i 4.10.; 6.,7. i 8.11.; 4., 5. i 6.12.2023. 

 

  • drugo polugodište -  5., 6. i 7.2.; 4., 5.  i 6.3.; 8., 9. i 10.4.; 6., 7. i 8.5.; 3., 4. i 5.6.2024.

 

 

RAZREDNICA

DAN

SAT

Dan popodnevnih informacija

 

1.a

Ljiljana Hajdinović

utorak

4. sat

srijeda

 
 

1.b

Ivana Vlahek

utorak

4.sat

srijeda

 

2.a

Biljana Kunovec

srijeda

3. sat

ponedjeljak

 

2.b

Ana Miloloža 
(zamjena za Aleksandru Srebačić)

srijeda

4. sat

ponedjeljak

 

3.a

Ivana Božić

četvrtak

4. sat

ponedjeljak

 

3.b

Nataša Matijević

ponedjeljak

4. sat

srijeda

 

4.a

Darija Koletić

petak

4. sat

srijeda

 

4.b

Željka Pernar

ponedjeljak

4. sat

srijeda

 

5.a

Mihaela Rašić Čulina

žuti raspored – četvrtak               

zeleni r. - ponedjeljak

4.sat          

3.sat

ponedjeljak

 
 

5.b

Ana Rodić

žuti r.– srijeda                zeleni r. - srijeda

3.sat                 4.sat

utorak

 
 

6.a

Melita Vuković

žuti r – četvrtak               

zeleni raspored - petak

3.sat                 2.sat

ponedjeljak

 

6.b

Doris Hren     
(zamjena za Tajanu Damjanović Piščak)

utorak

4. sat

utorak

 

7.a

Elenmary Biršić

petak

4. sat

utorak

 

7.b

Jasminka Borzić

ponedjeljak

4. sat

ponedjeljak

 

8.a

Lidija Halužan

žuti -ponedjeljak                zeleni r. - ponedjeljak

5.sat                 4.sat

utorak

 

8.b

Dejana Binički

žuti r– srijeda                zeleni raspored - srijeda

3.sat                 4.sat

utorak

 

 

UČITELJ/ICA

DAN

SAT

Dan popodnevnih informacija

Gordana Brkanac Batrenjak
vjeronauk

petak

2. sat

srijeda

Lana Cvanciger
engleski

petak

3. sat

utorak

Martina Marijić
njemački jezik

petak

4. sat

ponedjeljak

Kristina Rajković
informatika

četvrtak

3. sat

srijeda

Ana Penezić
hrvatski

      žuti r. – srijeda
  zeleni r.  - srijeda

3.sat        2.sat

utorak

Lidija Vuković
priroda, biologija

srijeda

4. sat

utorak

Marija Knežević
likovna kultura

      žuti r. – utorak    
  zeleni r.  - ponedjeljak

5.sat      

4.sat

ponedjeljak

Renata Lojna
kemija

ponedjeljak

3. sat

ponedjeljak

Denis Tovernić
fizika

      žuti r. – utorak
  zeleni r.  - petak

2.sat      

2.sat

utorak

Ivana Pleić
geografija

      žuti r. – srijeda
  zeleni r.  - srijeda

4.sat   
3.sat

utorak

Jadranko Bartolić
tehnička kultura

      žuti r. – ponedjeljak
  zeleni r.  - ponedjeljak

2.sat      

1.sat

ponedjeljak

Matija Rudvald
njemački

      žuti r. – ponedjeljak
  zeleni r.  - petak

5. sat      

3. sat

srijeda

Jasna Serdar
informatika

petak

2. sat

srijeda

Ivana Mišković
produženi boravak

srijeda

5. sat

srijeda

    Tea Lebović                   produženi boravak

petak

4. sat

ponedjeljak

Nives Kajfeš          produženi boravak

ponedjeljak

5. sat

utorak

Ravnateljica Vlatka Koletić                     

utorak

 

Pedagoginja Tanja Bešenić-Bačić             

ponedjeljak

 

Knjižničarka Vesna Seletković

srijeda

 
preskoči na navigaciju